+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Донецька ТПП продовжує налагоджувати економічне співробітництво між Україною та Албанією.

В рамках бізнес-місії албанських підприємців в Україну, організатором якої виступила президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко , відбулася зустріч керівника албанської агропромислової компанії «Zdrava» Арбена Здрави з президентом Дніпропетровськоїт тргово-промислової палати Віталієм Жмуренко та першим віце-президентом Ніною Алехнович.
Під час зустрічі обговорили загальні можливості співробітництва підприємців Албанії з підприємцями Донецької та Дніпропетровської областей.


Говорили про необхідність подальшого розвитку співробітництва між нашими країнами та організацію взаємних бізнес-візитів підприємців. Албанія готова постачати в Україну овочі, фрукти, оливкову олію. В той же час албанці зацікавлені в постачанні з України цукру, борошна, соняшникової олії та інших продуктів харчування.Албанські підприємці відвідали й Київську обласну торгово-промислову палату.


Президент КОТПП Олександр Рябоконь та перший віце-президент Едуард Якушев розповіли про інвестиційний потенціал Київщини та обговорили з представниками албанської агропромислової компанії «Zdrava» можливості співробітництва албанських підприємців з підприємцями Київської області.


Албанські підприємці зацікавлені в постачанні з Київщини скляної та гофротари, цукру, борошна, соняшникової олії та інших продуктів харчування.

Крім того, підприємці відвідали провідного виробника комплексних автоматизованих ліній розливу ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» (м. Біла Церква).


Албанці зацікавились високотехнологічним пакувальним обладнанням, яке виробляє завод. Зараз албанські підприємці закупають таке обладнання в Німеччині та Італії і не знали, що воно виробляється й в Україні.

Першу бізнес-місію албанських підприємців в Україну Ельвіра Севост’яненко організувала ще в грудні 2016 року. С того часу вже були організовані дві бізнес-місії в Албанію для українських підприємців і албано-український бізнес-форум, який ініціювала та провела Донецька ТПП спільно з Центром Експорту Албанії.