+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Зустріч голови облдержадміністрації Павла Жебрівського з учасниками навчальної поїздки до Німеччини

Відбулась зустріч голови облдержадміністрації Павла Жебрівського з переможцями програми «Український донецький куркуль», учасниками навчальної поїздки до Німеччини підприємців Донеччини, яку організували ДонецькаТПП спільно з Донецькою облдержадміністрацією та Донецькою Агенцією Регіонального Розвитку за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine.


Голова ГО "Український донецький куркуль" та ГО «Донбас Фешен Кластер» Ганна Петриченко висловила подяку керівництву області за надану можливість ознайомитись з роботою підприємств легкої промисловості та виробництвом швейних виробів модних марок у Німеччині.

Розповідаючи про свої враження від стажування, всі учасники поїздки були одностайні у тому, що такі закордонні візити дають можливість отримати сучасний досвід, нові навички та поширити впровадження «європейського підходу» до вирішення проблем українських підприємців, налагодити контакти, започаткувати спільні проекти й обміни.


Також, обговорили майбутні кроки для подальшого розвитку малого бізнесу Донеччини. Зокрема, Павло Жебрівський висловив дуже позитивне ставлення до кластерних об’єднань і закликав залучати більше підприємців до галузевої громадської організації виробників одягу і взуття Донецької області Донбас Фешен Кластер, яка була створена за підтримки Донецької ТПП в грудні 2017 року.

«Ми готові й надалі сприяти вашому бізнесу. Бажаю вам успіхів і хочу бачити всіх вас потужними та заможними!»,- наголосив на прощання Павло Жебрівський.