+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Необхідність створення туристичного кластеру як фактору інновацій у розвитку туристично - рекреаційного потенціалу Донецької області»

«Донецька торгово-промислової палати є майданчиком для діалогу представників бізнесу різних галузей. Сьогодні Донецька ТПП ініціює створення туристичного кластера Донецької області, що допоможе зробити Донеччину більш туристично привабливою», - зазначив віце-президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв, відкриваючи засідання круглого столу «Необхідність створення туристичного кластеру як фактору інновацій у розвитку туристично - рекреаційного потенціалу Донецької області».
У роботі засідання взяли участь понад 40 представників державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.
Про кластеризацію туристичної галузі Донецької області доповіла завідуюча сектором краєзнавства та туризму Донецького обласного учбово - методичного центру культури Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації Валентина Лимаренко. Було прийнято попереднє рішення про створення туристичного кластеру на прикладі текстильного кластеру Донбас Фешен Кластер.  


З ініціативою створення Комітету з підприємництва в сфері туризму виступила підприємець у сфері туризму, директор ТОВ «Лазурит» Яна Синиця. Після обговорення було прийнято рішення створити Комітет з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП.

Присутнім було запропоновано підтвердити свою участь в роботі засідань новоствореного Комітету до 10 квітня 2018 року за тел.: +38 (050) 347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com  (контактна особа Олег Миколайович Бедзай).

Підводячи підсумки роботи круглого столу, Максим Ануфрієв акцентував увагу присутніх на всебічній підтримці бізнесу, яку надає Донецька ТПП.