+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Засідання Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при ТПП України

Директор департаменту міжнародного співробітництва ДонецькоїТПП Катерина Чумакова взяла участь в першому засіданні Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI.

Обговорювали питання участі українських підприємців у виставці CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO, яка пройде з 5 по 11 листопада в Шанхаї. Також говорили про необхідність реалізації Україною в повному обсязі положень Конвенції ООН ВІД 1980 року про договори міжнародної купівлі-продажу.

Зокрема обговорили скасування обов'язкової письмової форми ЗЕД контракту, що спростить ведення зовнішньоекономічної діяльності для наших підприємців. Представники ДФС, МЗС та МЕРТ підтримали ініціативу і висловили готовність підтримати цю ініціативу на законодавчому рівні.

Також обговорювали способи посилення співпраці з країнами західної Африки - перспективним напрямом для наших експортерів.

ДонецькаТПП представляє інтереси своїх членів в даній Раді і готова озвучувати проблеми та ініціативи бізнесу нашого регіону.