+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП

22 березня 2018 року у Відділенні Донецької торгово-промислової палати у м. Маріуполь відбулося засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП. В роботі Комітету прийняли участь жінки-підприємниці Донецької області, представники виконавчої влади, бізнес-асоціацій, директор Проекту CUTIS в Україні.


В ході роботи Голова Комітету з розвитку жіночого підприємництва Безчотнікова Світлана Володимирівна доповіла про підсумки роботи за 2017 рік, а також виразила подяку Донецькій ТПП за її внесок та допомогу, завдяки якій Комітет зміг досягти таких результатів. Політик Олена Анатоліївна ознайомила присутніх з планом заходів на 2018 рік.

Окремо зупинились на програмі бізнес-форуму для жінок-підприємниць «Business4Women», який відбудеться у Маріуполі 20-21 вересня, та тренінгу «Маркетингова стратегія. Основи інтернет просування», запланованому на 23-24 травня. Курс розраховано на 2 дні, це авторська програма досвідченого тренера Насирової Світлани, власниці рекламно-інформаційного консалтингового агентства.

Також члени Комітету дізнались про діяльність кластеру виробників легкої промисловості Донецької області «Донбас Фешн Кластер», представники якого зараз знаходяться на стажуванні в Германії. Ігор Санжаровський, директор Проекту CUTIS в Україні, розповів про діяльність Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій та про можливості, які він відкриває для жінок-підприємниць