+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Донецькій ТПП відбувся захід з серії світових бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на міжнародні ринки”

21 березня в Донецькій торгово-промисловій палаті відбувся захід з серії світових бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на міжнародні ринки”. Захід організовано в межах платформи #SheExports Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.Партнерами події виступили Донецька торгово-промислова палата та Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS).

Більше 20-ти підприємниць Донецької області отримали інформацію щодо діяльності проекту CUTIS та Офісу з просування експорту, зокрема, щодо програм підтримки бізнесу та інформаційних ресурсів, які можуть стати в пригоді експортерам; про можливості, які відкриває Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою (CUFTA) та чим може бути корисною програма She Exports Офіс.

Дуже цікавою виявилась інтерактивна частина заходу, під час якої представниці бізнесу в малих групах обговорювали питання бар’єрів, які перешкоджають виходу на міжнародні ринки, послуг, які могли б сприяти подоланню цих перешкод, а також форматів, в яких ці послуги могли б надаватися.

Жінки-підприємниці презентували результати обговорення та спільно обговорили проблеми, з якими вони стикаються на шляху до міжнародних ринків. Атмосфера заходу сприяла активному спілкуванню представниць бізнесу та встановленню нових контактів поміж ними.