+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Учасники бізнес-місії в Албанію відкрили для себе перспективи співпраці з албанським бізнесом

9-11 березня Донецька ТПП організувала чергову бізнес-місію українських компаній в Албанію. Програма візиту була дуже напруженою, але продуктивною та цікавою.
Делегація відвідала виставку «Food & Drink Festival» в Тирані, де зібралися виробники не тільки Балканського регіону - вперше в ній взяли участь і виробники з України.

На стенді українці представили зернову групу товарів, волоські горіхи, халву, українське ігристе вино. До речі, вже підписаний контракт на поставку в Албанію першої партії ігристого вина заводу «Artwinery».

Заступник міністра сільського господарства Албанії пан Димитер Коте відвідав український стенд, провів зустріч з українською делегацією та отримав в подарунок один з найкращих зразків українського ігристого вина. Також стенд України відвідав президент Албанського Експортного Центру пан Албан Зусі.

Український стенд був в центрі уваги - є великий інтерес до українських товарів! В рамках роботи виставки пройшли переговори з потенційними покупцями і досягнуто попередніх домовленостей про поставки товарів на Балкани.


В рамках бізнес-місії в Албанію, учасниками якої також стали й представники трьох великих супермаркетів України, були організовані В2В переговори і візити на підприємства, розташовані в різних регіонах Албанії.


Для всіх учасників української делегації це було перше відвідування Албанії. Вони відкрили для себе перспективи співпраці з албанським бізнесом - виробниками оливок та оливкової олії, вина, овочів та фруктів.