+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Допомагаємо розширювати експортні можливості: ПАТ КЗТС уклав вигідний експортний контракт

Донецька торгово-промислова палата намагається надавати всебічну підтримку бізнесу, і яскравим індикатором успішності діяльності палати є міжнародні контракти, які українські виробники укладають з нашою допомогою.

Так, нещодавно в актив Донецької ТПП додався ще один експортний контракт, який уклав ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування».

Про те, як вдалося укласти вигідний контракт з турецьким замовником, докладно розповів голова наглядової ради ПАТ «КЗТС» Юрій Бондар:
«Виставку Eurasia Rail 2016 (Туреччина, м Стамбул) ми знайшли через інтернет. Коли ми зв'язалися з організаторами виставки, нам відповіли, що учасники з країн колишнього СНД повинні вести фінансові розрахунки і підписувати договір на оренду виставкового місця і устаткування з московською фірмою ТОВ «РУСЕКСПО», яка викуповує загальну територію для своїх учасників.

Але ми хотіли брати участь незалежно від московської фірми, це було питання принципу. Я для себе вирішив, що, якщо не вийде брати участь самостійно - взагалі не будемо брати участь. Неодноразові переговори з організаторами виставки з питання укладення прямого договору на участь виявилися безрезультатними. Просто в Туреччині нами ніхто не хотів займатися. А час спливав...

Тоді ми звернулися за допомогою до президента Донецької торгово-промислової палати Ельвіри Севост'яненко, яка дуже оперативно підключила міжнародні партнерські зв'язки в Україні та Туреччині і допомогла нам укласти прямий договір з виставковим центром в Туреччині.


У число учасників виставки входили урядові структури, виробники рухомого складу, компанії сфери залізничних технологій, компанії сфери важкої промисловості, машинобудування і виробництва верстатів, IT-компанії в сфері транспорту та інші компанії, пов'язані із залізничною і суміжними галузями.На виставці було представлено понад 800 експонатів виробників і постачальників різного устаткування з 30 країн.Виставку відвідали близько 12 000 фахівців з 52 країн світу. Національні павільйони представили Німеччина, Чехія, Іран, Франція і Італія.ПАТ «КЗТС» (м.Краматорськ) був єдиною компанією з України, яка представила на Eurasia Rail 2016 свій стенд.


Зі стендом ПАТ «КЗТС» ознайомилися багато відвідувачів, в числі яких були і представники Міністерства інфраструктури України та "Укрзалізниці". Були проведені переговори з замовниками з багатьох країн світу.

                                         Зустріч з делегацією Міністерства інфраструктури України та ПАТ "Укрзалізниця".
                                                На фото: (зліва направо) комерційний директор ПАТ КЗТС Ботузов А.П.,
                                                          заступник міністра інфраструктури України Снітко М.П.,
                                                         в.о голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Завгородній О.В.Підсумком участі ПАТ «КЗТС» у виставці Eurasia Rail 2016 стало укладення контракту на більше, ніж 1 млн. євро, який був підписаний з турецьким замовником - виробником устаткування для цементної промисловості.


Це контракт на поставку спеціального токарного верстату для обробки барабанів цементних млинів (максимальний діаметр виробу 6000мм, максимальна вага оброблюваної деталі 120 000 кг, максимальна відстань між центрами 18500мм). Спеціальний токарний верстат мод. 1К670.19Фх18000 з ЧПУ, оснащений наплавочною головкою, стрічково-шліфувальним пристосуванням, розточувальним пристосуванням, спеціальними люнетами для опори виробу».