+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Актуальні питання МСБ обговорили на засіданні Комітету по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП

Актуальні питання МСБ Донецької області обговорювали 23 лютого на черговому засіданні Комітету по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП.


У роботі засідання взяли участь понад 60 представників державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств. Засідання відкрив голова Комітету, директор ТОВ "Фірма юридичних послуг "Патронат ", м. Краматорськ, Сергій Вікторович Борозєнцев.

Про перспективи розвитку підприємництва у Донецькій області в 2018 році розповіла в.о. директора департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації Галина Павлівна Чурікова. Була розглянута програма реалізації проекту "Український Донецький Куркуль", ініційованого головою Донецької обласної державної адміністрації П.І. Жебрівським в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки.

Завідуюча сектором Державної регуляторної служби України в Донецькій області Олена Іванівна Ростова доповіла присутнім про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Було вирішено на наступне засідання Комітету запросити представників Головного управління Держпраці у Донецькій області для обговорення проблемних питань проведення планових/позапланових перевірок.

Говорили і про необхідність підтримувати представників МСБ. Так, заступник начальника відділу мікро-. малого та середнього бізнесу Філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Кісіль Олексій Володимирович розповів про підтримку, яку надає малому та середньому бізнесу АТ «Ощадбанк».

Закриваючи засідання, голова Комітету акцентував увагу присутніх на всебічній підтримці, яку надає бізнесу Донецька ТПП.