+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Бізнес-сніданок з виконавчим директором канадсько-української торгової палати пані Еммою Турос


«Треба їхати до Канади, знайомитись та викликати зацікавленість у канадських підприємців», - наголосила пані Емма Турос, виконавчим директором Канадсько-української торгової палати, під час чергового бізнес-сніданку Донецької ТПП


«У серпні 2017 року була введена в дію Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою. Тому, зараз саме час бізнесу Донецької області починати розвивати торговельні відносини з канадськими партнерами», - зазначив віце-президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв.

Учасники заходу обговорювали перспективи співробітництва з канадським бізнесом, можливість участі у виставках в сферіважкого машинобудування. Крім того, ставилися питання і про перспективи співпраці в ІТ сфері.

Як міжнародний експерт, Емма Турос розповіла керівникам підприємств про переваги канадського ринку та особливості експорту продукції до Канади.

Пані Турос запросила делегацію підприємців Донецької області відвідати Global Petroleum Show (GPS) – найважливішу в Північній Америці міжнародну виставку технологій в області розвідки, видобутку, постачання, переробки та торгівлі нафтою і газом. Також, вона розповіла про можливість участі у бізнес-місії до Канади (м.Торонто) влітку 2018 року.


Емма Турос запропонувала присутнім підприємцям надати профілі своїх підприємств для того, щоб співробітники канадсько-української торгової палати змогли підібрати для них відповідних канадських партнерів.
Також, представники бізнесу змогли обговорити індивідуальні питання з Еммою Турос та отримали можливість неформально поспілкуватись один з одним.