+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

На засіданні Ради президент Донецької ТПП прозвітувала про діяльність палати

«У 2017 році Донецька ТПП багато працювала для розвитку бізнесу нашого регіону і зміцнення позитивного іміджу Донбасу. Ми об'єднуємо і підтримуємо підприємців, працюємо для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на внутрішньому і зовнішньому ринках шляхом надання комплексу послуг та представництва інтересів.Цей рік для нас був роком нових ініціатив і проектів для розвитку нашої організації, роком встановлення нових ділових контактів та відкриття нових зовнішніх ринків збуту», - зазначила президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко, виступаючи зі звітом щодо результатів роботи Донецької ТПП у 2017 на щорічному засіданні Ради Донецької ТПП.


Обговорюючи звіт палати, комерційний директор ТОВ «Дебют» Равіль Євгенович Денікеєв висловив подяку Донецькій ТПП , яка підтримує малий і середній бізнес, забезпечуючи роботу Комітетів підприємців та організовуючи для представників бізнесу торгові-місії, форуми та конференції.
Професор кафедри міжнародної економіки Донецького національного університету (м.Вінниця) Юрій Володимирович Макогон назвав дуже важливим той факт, що Донецька ТПП, працюючи в дуже непростих умовах, відкриває для бізнесу регіону нові ринки, такі як Албанія та Чорногорія.Директор ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» Юрій Григорович Бондар подякував президенту Донецької ТПП за допомогу у виході на ринок Туреччини, де- як результат участі у виставці-підприємство отримало великий заказ.З висновком щодо підсумків фінансово-господарської діяльності Донецької ТПП за 2017 рік виступила член ревізійної комісії Олена Стоян, зазначивши, що фінансово-господарська діяльність Донецької ТПП визнана задовільною.

 

Також під час засідання Радою Донецької ТПП були затверджені контрольні показники економічного та соціального розвитку Донецької ТПП на 2018 рік та зміни до Статуту Донецької ТПП щодо тимчасового призупинення членства.
Члени Ради Донецької ТПП визнали роботу Донецької ТПП відмінною.
«Все, чого ми досягли - ми досягли разом з вами. Кожен день ми відчуваємо вашу підтримку. Ми дивимось в майбутнє з оптимізмом і впевненні, що на нас чекають нові успіхи та досягнення»,- підкреслила Ельвіра Севост’яненко, звертаючись до членів Ради з завершальним словом.