+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Бізнес-сніданок Донецької ТПП: підприємці обговорили актуальні питання з Максимом Єфімовим

Сьогодні під час чергового бізнес-сніданку Донецької ТПП підприємці-члени Донецької ТПП зустрічалися з першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Максимом Єфімовим.
«Ми, як нація, повинні працювати на посилення себе. Поглиблювати, посилювати і розвивати те, що ми маємо ... Нам треба жити в нашій країні і постійно поліпшувати умови нашого життя. Чим більше буде ініціативи від вас, тим більше ми зможемо зробити», - зазначив Максим Єфімов, звертаючись до підприємців та громадських активістів.


Обговорюючи питання щодо стимулювання та розвитку бізнесу регіону, Максим Вікторович закликав підприємців взяти активну участь у програмі по створенню робочих місць, яку планують запровадити в Донецькій області вже цього року.

Розповідаючи про свою діяльність у Верховній Раді, Максим Єфімов наголосив на тому, що він зі своїми однодумцями сприяє запровадженню державної підтримки національного виробника та створенню спеціальних умов для секторів економіки; зазначив, що вже прийнято рішення про створення експортно-імпортного агентства для підтримки українських експортерів.
Підприємці розповіли про проблеми, з якими доводиться стикатися бізнесу та озвучили пропозиції в напрямку державної та регіональної політики розвитку МСБ.


Говорили також про необхідність створення індустріальних парків та спрощення доступу МСБ до кредитування.
Максим Єфімов висловив впевненість у тому, що в Краматорську буде ріст промислового виробництва, але для розвитку регіону потрібно розвивати інфраструктуру та сучасні галузі економіки: IT-технології, переробну промисловість (у т.ч. й сільськогосподарську), сферу послуг.Крім спілкування з гостем, підприємці мали добру можливість ближче познайомитись та неформально поспілкуватись один з одним.


Донецька ТПП регулярно організовує подібні заходи – про час та місце наступної зустрічі можна буде дізнатися на сайті http://breakfast.donetskcci.com/