+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

KYIV FASHION 2018 - велика подія для розвитку малого бізнесу Донеччини

«Єднаємо бізнес – створюємо успіх!» - це не просто девіз Донецької ТПП, а наша повсякденна діяльність, що як найкраще продемонструвала участь ГО «Донбас Фешен Кластер» у 34-му Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion 2018.

ГО «Донбас Фешен Кластер» - галузева громадська організація виробників легкої промисловості, яка була створена за підтримки Донецької торгово-промислової палати у грудні 2017 року і наразі об’єднує 9 підприємств.Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion – головний B2B захід модної індустрії України, де відкриваються нові імена і бренди, створюються фешн-проекти, народжуються і реалізовуються креативні ідеї. За 15 років свого існування фестиваль став головною очікуваною подією для всіх спеціалістів галузі. Участь у Kyiv Fashion – це шанс для підприємців продемонструвати свою продукцію на національному рівні та налагодити нові бізнес-контакти.

Саме тому, Донецька ТПП доклала максимум зусиль, щоб зробити можливою участь членів ГО «Донбас Фешен Кластер» у цьому фестивалі.

За підтримки Донецької ТПП, українсько-німецького проекту KVP та Донецького агентства регіонального розвитку на виставці Kyiv Fashion 2018 був організований виставковий стенд, учасниками якого стали члени ГО «Донбас Фешен Кластер»:

"DENATA TOYS" - з теплотою і любов'ю виготовляє з натуральних матеріалів іграшки, домашній текстиль, розвиваючі ігри, портретні ляльки, прикраси для будь-якого інтер'єру.

«VELNA» - виробник сучасного якісного жіночого одягу з натуральних трикотажних полотен виробництва Італії.


«ANNA PETRIC» - виробник термобілизни, термоодягу, одягу з мембранної плащівки для дітей та дорослих; слінгів та ергорюкзаків, слінгоодягу та одягу для годування немовлят грудьми.«ЕВЛІАДА» - виробляє різноманітний дитячий одяг та шкільну форму для оптових покупців: сукні, блузи, спідниці, брюки, костюми, пальто, куртки, карнавальні та сценічні костюми.


«А-TEXTILE» - виробник широкого асортименту текстильної продукції з натуральних тканин: постільної білизни, екосумок, вишиванок для дітей і дорослих, шевронів, вишивок логотипів і інших зображень.Під час виставки стенд кластеру відвідали більше 300 відвідувачів, які охоче купували продукцію, пропонували підприємцям розміщення у каталогах, дистриб’юторські послуги та участь у інших виставках, зокрема Galychyna Fashion Expo та Baby Fashion. Наші учасники провели перемовини та обмінялися контактами з оптовими покупцями.

 
Великий інтерес до кластерної моделі ефективної співпраці задля просування та розвитку малого бізнесу виявили представники галузевих підприємств Харкова та Львова, де розвиток кластерних моделей у текстильній галузі тільки розпочинається.

Впевнені, що участь у Kyiv Fashion 2018 дозволить нашим підприємцям зробити прорив у просуванні своїх брендів та сприятиме розвитку як окремих підприємств, так і бізнесу регіону загалом.