+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Українським бізнесменам пропонують співробітництво з Канадою


В українському суспільстві вкоренилось уявлення, що вести бізнес в Канаді дуже складно. В цей же час північноамериканські партнери прагнуть до співпраці.

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Активно працює Канадсько-Українська Торгова Палата (СUСС), Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій, багато інших проектів.

Організатори 1-ї офіційної делегації Херсонської області до Канади 10-16 жовтня 2017 року, члени Ради Делегації до Зовнішньо торгівельної зони Ніагара 28 лютого - 7 березня 2018 року запрошують підприємців долучатися до співпраці з Канадою:
«Керівництво Зовнішньоторгівельної зони Ніагара (провінція Онтаріо, Канада) шукає українських бізнесменів, щоб сприяти виходу на ринки Північної Америки: Канади, США.

Тут є можливості безмитного ввезення товарів, податкові пільги, «єдине вікно оформлення документації», організований вихід на більш ніж 600 компаній (баєри, дистриб’ютори, торговельні мережі), пакет супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку Канади і США), кадрове забезпечення, доступ до фінансових інструментів.

Окрім можливостей експорту товарів, канадські партнери очікують відкриття в Канаді компаній з українськими власниками та капіталом, створення глобальних торгівельних альянсів. Зараз формуємо делегацію з числа амбітних українських бізнесменів для поїздки до Зовнішньоторгівельної зони Ніагара, яка запланована на початок березня 2018 року. Створено спеціальний сайт делегації, на якому є вичерпна інформація https://niagara.studyaction.ca/ 
Участь у делегації - лише один із практичних інструментів реалізації цих можливостей.Також важливо враховувати той факт, що системна співпраця з канадськими партнерами на засадах довіри неодмінно призводить до їхнього бажання інвестувати в Україну (капітал, інновації, технології). Особливо важливо це для регіонів, які в умовах децентралізації мають активно залучати нові ресурси для розвитку.

Окрім того, системне та різновекторне співробітництво з Канадою сприятиме формуванню позитивного іміджу українського бізнесу на світовій економічній арені, що значно спростить процес виходу на інші ринки світу.

Зі свого боку ми готові надати більш детальну інформацію, провести практичні тематичні зустрічі тощо (для зацікавлених в практичному опануванні «базових кліше» ділової комунікації нами розроблений Експортний Базовий Табір - інтенсивні інтерактивні тренування, максимально наближені до стандарту реальних умов).

Хочемо окремо наголосити, що сьогодні ми вже розпочали масштабну комплексну співпрацю з ЗВЗ Ніагара, яка включає формування бізнес-місій, вихід товарів місцевих виробників на світову арену, відкриття за кордоном українських компаній та виробничих потужностей, а також залучення до регіонів України капіталу найбільш прогресивних інноваційних компаній.

Тому закликаємо активно долучитись до цього перспективного процесу, адже лише разом ми зможемо побудувати економічно успішну країну, визнану на міжнародному рівні, про яку ми всі так мріємо!»
Додаткова інформація:
niagara.gov@gmail.com  
+380503159993