+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Ділова місія до Китаю

3 листопада - 9 листопада 2018


Запрошуємо  взяти участь в діловій місії до Китаю. Ви ознайомитеся з останніми світовими тенденціями в різних галузях, отримаєте інформацію про нову продукцію і послуги, презентуєте власну продукцію на національному стенді, а також налагодите ділові відносини з китайським та іноземними партнерами під час роботи Форумів.


У період з 5 по 10 листопада в Китаї відбудеться міжнародна виставка «China International Import Expo», яка ініційована Президентом КНР Сі Цзіньпін та Урядом Китаю як захід з презентації торговельного потенціалу країн світу та розширення торговельних зв’язків. Виставка вже стала головною подією Китаю та важливим майданчиком для багатьох країн і компаній світу. На сьогодні всі виставкові площі, а це понад 240 тис. кв.м, заброньовані компаніями з понад 100 країн світу. Більше 100 тис. представників бізнесу Китаю вже зареєструвались для участі в цьому заході.Україна теж долучилась до вищезгаданої події світового масштабу. На національному та комерційних стендах більше ніж 120 вітчизняних компаній і брендів представлятимуть власну аграрну продукцію та продукти харчування, обладнання та послуги різних галузей промисловості, інноваційні розробки та інше.

Головною подією для України в рамках проведення виставки стане візит офіційної та ділової делегації представників міністерств, відомств, органів місцевого самоврядування та бізнес-кіл України до Китаю на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим. Організаційну підтримку візиту надають Мінекономрозвитку України, МЗС України, Офіс з просування експорту та Посольство України в Китаї. Розпорядником візиту визначено ТПП України.

Ділова та офіційна місія до Китаю відбудеться в період з 3 по 9 листопада 2018. В рамках візиту українська делегація візьме участь в роботі Українсько-Китайського Економічного Форуму, який відбудеться 6 листопада в Шанхаї та 8 листопада в Пекіні.

За підтримки Міністерства комерції КНР та Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT) будуть організовані бізнес-зустрічі для українських компаній. Очікується, що понад 300 представників бізнесу та влади Китаю візьмуть участь у Форумі та ділових переговорах. Для представників української делегації передбачено візити на галузеві підприємства.

З питань участі та за додатковою інформацією просимо звертатись до Донецької ТПП:
Віра Рудич +38-050-54-35-382,  vera.rudych@donetskcci.com

Вартість участі становить 3 280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) та 2800 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти, трансфери, проживання, участь в ділових заходах, а також культурну програму.

Програма візиту - https://goo.gl/8ZSisW  
Реєстрація на участь - https://goo.gl/McLxQm