+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Перший Форум регіонів України та Республіки Білорусь

25-26 жовтня 2018 року в м. Гомель відбудеться Перший Форум регіонів Білорусі та України. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Головною подією Форуму стане виставка економічного потенціалу України та Білорусі. Планується, що на виставці будуть представлені регіони, міста і компанії двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв.м. Про бажання стати учасником виставки заявили 11 регіонів України та ряд вітчизняних підприємств. Серед білоруських компаній будуть представлені ВАТ «Мінський тракторний завод», ВАТ «Гомсельмаш», ВАТ «Маз» - керуюча компанія холдингу «Белавтомаз», ВАТ «Верстатобудівний завод «Красний борєц» та інши.

Список учасників

Керівники підприємств, продукція яких експонуватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

Вартість та умови участі 

Анкета учасника

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа – Анна Гусак (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua)